całkowite zachmurzenie
11°
piątek
Reklama
Pomoc materialna dla uczniów gminy Opatów
02 września 2020 r. | 13:58
0

Urząd Gminy Opatów informuje, że istnieje możliwość uzyskania pomocy materialnej w formie stypendium szkolnego dla uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich zamieszkałych na terenie Gminy Opatów.

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego wraz z załącznikami potwierdzającymi uzyskane dochody za miesiąc sierpień br. przyjmowane będą w siedzibie Urzędu Gminy Opatów, pokój nr 1 w godzinach pracy urzędu w nieprzekraczalnym terminie tj. od 1 września 2020r. do 15 września 2020r., natomiast w przypadku słuchaczy kolegiów pracowników służb społecznych wnioski należy składać w terminie do dnia 15 października 2020r.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *