całkowite zachmurzenie
11°
piątek
Reklama
policja.pl
Policja złapała nietrzeźwego mieszkańca gminy Opatów
17 marca 2021 r. | 11:37
0

W niedzielę przed godzina 9:00 w Iwanowicach Małych przy ulicy Częstochowskiej zatrzymano kierującego na „podwójnym gazie”. Kłobucka drogówka zatrzymała kierującego osobowym fordem. Mężczyzna popełnił cały wachlarz wykroczeń i przestępstw. Kierujący zwrócił uwagę mundurowych gdyż nie miał załączonych świateł mijania oraz poruszał się bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Okazało się, że młody mężczyzna, mieszkaniec gminy Opatów, kierował fordem nie mając do tego wymaganych uprawnień i będąc w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 0.5 promila. Sprawą 23-latka zajmą się kłobuccy kryminalni. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *