lekkie zachmurzenie
niedziela
Reklama
Urząd pełen emerytów
05 sierpnia 2020 r. | 13:13
1

Ile osób, które mogłyby już odejść na emeryturę, wciąż pracują w Urzędzie Gminy Opatów? Okazuje się, że całkiem sporo. Na 29 zatrudnionych pracowników, aż siedem to "emeryci".

Z uwagi na ochronę danych osobowych, nie znam ich nazwisk, ale znam ich stanowiska. "Emeryci" zatrudnieni są jako:  Radca Prawny, Inspektor ds. działalności gospodarczej, Inspektor ds. inwestycji i planowania przestrzennego, Zastępca Kierownika USC, Skarbnik Gminy Opatów, Inspektor ds. opłaty skarbowej i opłat lokalnych i handlu, Inspektor ds. geodezji, rolnictwa, gospodarki gruntami i mieniem komunalnym.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Urząd pełen emerytów”

  1. Zenon Kubat pisze:

    Emerytura to tylko prawo ,ale nie przymus Panie Pawle

    5
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *