bezchmurnie
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Andrzej Zalski najgorszy
18 stycznia 2021 r. | 13:43
1

691 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Opatów. Głosowanie wygrała Ksenia Sroka. Najgorszy był Andrzej Zalski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Opatów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Andrzej Zalski najgorszy”

  1. Dynio pisze:

    Ciekawe kiedy zaczną coś robić dla ludzi a nie tylko być i brać kasę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *