lekkie zachmurzenie
czwartek
Reklama
Który skarbnik otrzymał nagrodę od Wójta?
13 stycznia 2021 r. | 15:17
3

W sieci pojawiły się informacje, że skarbnik gminy Martyna Drzazga-Soboniak nie otrzymała nagrody w wysokości 8500 zł (innej kwoty też nie podała). Wójt Bogdan Sośniak udostępnił informację, z której wynika, że skarbnik gminy otrzymał nagrodę w tej wysokości. W BIP UG Opatów i na stronie gminy widnieje informacja, że skarbnikiem gminy jest Martyna Drzazga-Soboniak. Wcześniej skarbnikiem gminy był Zbigniew Kowalik.

Z uwagi na to, iż pojawiły się sugestie, że to poprzedni skarbnik otrzymał nagrodę w tej wysokości, zwróciłem się do gminy o podanie imion i nazwisk osób, które nagrody otrzymały. Dotychczas wójt zasłaniał się ochroną danych osobowych (mimo iż zgodnie z art. 86 rodo tego rodzaju ochrona nie obowiązuje osób pełniących funkcje publiczne).

Wójt na odpowiedź ma 14 dni.

Łącznie na nagrody zostało przeznaczonych 56 600 zł.

Poniżej informacja z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 3 odpowiedzi na “Który skarbnik otrzymał nagrodę od Wójta?”

 1. Ank pisze:

  Dzieci nie mają chodników do tego drogi nie odśnieżona a ci się kłócą o nagrody!

  17
 2. Dynio pisze:

  Bo pieniądze powinny iść na chodniki a nie takie horrendalne nagrody, ja muszę na to pracować 4 miesiące…

 3. Mieszkanka pisze:

  Nic nie robia dla gminy , dla mieszkańców!!! Patrzą tylko na swoje pełne michy! Ludzie ! Ogarnijcie się… takiej ciemnoty jak w gminie Opatow to już nigdzie nie ma ! Elita Nie do ruszenia ! Lepiej te pieniądze przeznaczyć na szkoly, chodniki , wodociagi czy co kolwiek a nie na pchanie w swoje kieszenie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *