MWM Brzesko
Gmina Opatów poszukuje nowej firmy odbierającej śmieci
08 maja 2020 r. | 14:13

Urząd Gminy Opatów ogłosił przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Opatów.

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstających i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Opatów. Liczba nieruchomości zamieszkałych, z których należy odebrać odpady komunalne wynosi minimum 1692.

Nowa firma odbierająca śmieci z nieruchomości z gminy Opatów, rozpocznie swoją pracę od 1 lipca 2020 roku. Umowa zostanie podpisana na 12 miesięcy, do 30 czerwca 2021 roku.

Oferty można składać do 15 maja 2020 roku.