zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Zbigniew Desperak z Waleńczowa wicemistrzem Polski amatorów!
16 września 2021 r. | 12:26
0

Zbigniew Desperak z Waleńczowa wywalczył wicemistrzostwo Polski amatorów w tenisie stołowym w kategorii 51-60 lat. Desperak w całym turnieju przegrał tylko z byłym zawodnikiem ekstraklasy, Rafałem Suszyckim z Warszawy.

W zawodach, które odbyły się w miniony weekend w Poczesnej wystartowało 100. zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Patronat honorowy nad zawodami objęli Członek Zarządu Województwa Śląskiego Izabela Domogała, Wójt Krzysztof Ujma oraz Prezes Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robert Wielgosz.

Impreza została zorganizowana przez Amatorską Ligę Tenisa Stołowego w Częstochowie, Gminę Poczesna i Magazyn Polski PingPong.

klasyfikacje:

do 35 lat:
1. Paweł Balawajder - Łódź
2. Michał Kwaśniewski - Warszawa
3.
Paweł Maniak - Łódź
Szymon Kunert - Łódź
5-6.
Krzysztof Juszczyk
Jakub Grzegorczyk
7-8.
Łukasz Bednarek
Piotr Boryszko
9. Łukasz Kowal
10. Rafał Świerczyński
11-12.
Krzysztof Wałdoch
Joanna Kozieł
13-16.
Stanisław Niemczyk
Wiktor Kwiatkowski
Kacper Woźniak
Adam Ruszkiewicz
17-19.
Mateusz Migas
Kamil Bartczak
Mikołaj Kuleszyński

36-50 lat:
1. Paweł Gąsiorski - Cisie
2. Przemysław Przesmycki - Łódź
3.
Mariusz Adamus - Rędziny
Rafał Wójcik - Bytom
5-6.
Dariusz Będzyński
Maciej Pawlak
7-8.
Sebastian Krupa
Robert Świetlik
9-12.
Rafał Żurek
Mirosław Szmagliński
Robert Klaczyński
Jacek Dubiela
13. Zbigniew Goździk
14. Krzysztof Schaniel
15-16.
Łukasz Kasprowicz
Krzysztof Kupisiński
17-20.
Sławomir Janus
Radosław Olszewski
Paweł Żurek
Arkadiusz Szymański
21-28.
Marcin Kapusta
Michał Gnidziński
Artur Gwizdon
Jarosław Pietruszewski
Rafał Siwek
Krzysztof Penciak
Przemysław Podpora
Robert Wielgosz

51-60 lat:
1. Rafał Suszycki - Warszawa
2. Zbigniew Desperak - Waleńczów
3.
Adam Kępa - Wiązowna
Jan Bulzak - Nowy Sącz
5-6.
Grzegorz Jugowiec
Maciej Lamer
7-8.
Paweł Burchard
Jerzy Ciekański
9. Paweł Zdanowski
10. Michał Machelski
11-12.
Sławomir Wawryło
Dariusz Maszczyński
13-14.
Mirosław Wydmuch
Jerzy Celiński

61 lat i więcej:
1. Sławomir Pychyński - Wieluń
2. Jan Kasendra - Kępno
3.
Jan Izydorczyk - Opole
Marian Dziewoński - Częstochowa
5. Adam Hnyda
6. Wincenty Warzecha
7. Kazimierz Nocuń

Do 3. ligi:
1. Rafał Suszycki - Warszawa
2. Adam Kasperski - Chorzów
3.
Bartłomiej Pacia - Dąbrowa Górnicza
Waldemar Józala - Ostrówek k. Wielunia
5-6.
Sławomir Tomsia
Jakub Nowak
7-8.
Dariusz Ścigany
Marek Chybiński
9-12.
Łukasz Noglik
Wojciech Domagała
Dariusz Kleczko
Mariusz Sikora
13. Sandra Stanisławska
14. Marcin Imielski
15-16.
Mateusz Gazda
Krzysztof Jonik
17-20.
Jan Bulzak
Rafał Motyka
Jerzy Michalik
Patryk Gatner
21-24.
Jakub Hazik
Dariusz Maszczyński
Wiktor Kwiatkowski
Sławomir Janus

Kobiety:
1. Jolanta Szatko-Nowak - Kraków
2. Dorota Nowacka - Kraków
3.
Marta Żuk - Tarnowskie Góry
Anna Kula - Katowice
5. Aleksandra Gaś-Pietrzak
6. Katarzyna Bugaj
7. Justyna Celer
8. Dominika Gizler



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *