zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Tragiczne zdarzenie w Złochowicach
24 sierpnia 2021 r. | 12:29
0

W niedzielę około godz. 8:40 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał informację o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło w miejscowości Złochowice w gminie Opatów. W pobliżu jednej z posesji, w strumieniu odnaleziono ciało 43-letniego mężczyzny, które było przyciśnięte pojazdem terenowym własnej konstrukcji. Okoliczności i przyczyny tej tragedii wyjaśniają kłobuccy śledczy pod nad nadzorem częstochowskiego prokuratora.

W niedzielę około godz. 8:40 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące tragicznego zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Złochowice, w gminie Opatów. Ze zgłoszenia wynikało, że mieszkanka Złochowic w pobliżu swojej posesji odnalazła ciało 43-letniego syna, które znajdowało się w niewielkim strumieniu i było przyciśnięte przez pojazd mechaniczny własnej konstrukcji służący do jazdy terenowej.

Poza mundurowymi, na miejsce skierowani zostali kłobuccy kryminalni wraz z technikiem kryminalistyki, którzy w trakcie przeprowadzonych oględzin zabezpieczyli ślady i dowody mające związek ze zdarzeniem. Prokurator Rejonowy w Częstochowie zarządził sekcję zwłok 43-latka, która między innymi pozwoli ustalić dokładną przyczynę i czas śmierci mężczyzny.

W toku wykonywanych czynności zabezpieczono również pojazd, którym poruszał się 43-latek, w celu przeprowadzenia badań technicznych przez biegłego sądowego.

Okoliczności i przyczyny tej tragedii wyjaśniają kłobuccy śledczy pod nad nadzorem częstochowskiego prokuratora. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *