zachmurzenie małe
fot. Google Street View
20 lipca 2021 r. | 12:04

Zarząd Województwa Śląskiego poinformował o rozstrzygnięciu Marszałkowskiego Konkursu "Inicjatywa Sołecka" w 2021 roku. W tym roku w budżecie Województwa Śląskiego zarezerwowano na ten cel dofinansowanie w wysokości 2 889 504,09 zł. Maksymalnie można było uzyskać 60 000 zł dofinansowania na gminę. Łącznie dofinansowanie otrzymało 113. projektów, w tym dwa z gminy Opatów.

Gmina otrzyma:
- 19 000 zł - Doposażenie placu rekreacyjnego w miejscowości Iwanowice Małe,
- 20 000 zł - Zakup zestawu festynowego do integracji mieszkańców sołectwa Zwierzyniec Pierwszy.

Jedna odpowiedź do “Są pieniądze na plac rekreacyjny w Iwanowicach Małych i zakup zestawu festynowego dla mieszkańców Zwierzyńca Pierwszego”

1. Dynio1984_PL pisze:

Ciekawa informacja a tak z ciekawości co będzie zakupione w Iwanowi ach Małych? Bo w Zwierzyńcu pewnie jakieś mikrofony i nagłośnienie? Ciekawi mnie też dlaczego na zdjęciu jest szkołą w Iwanowi ach Dużych?